Çevre, İ.S.G ve Kalite Politikası

Anasayfa » Çevre, İ.S.G ve Kalite Politikası
Çevre Politikası

Tersane Yönetimi, tersanenin çalışmakta bulunduğu çevreyi kirliliğe karşı korumayı ve çevre için emniyetsiz ve tehlikeli sayılabilecek oluşumları önceden belirlemek ve düzeltmek için sürekli bir çaba içinde olmayı ve bu şartları sağlamak için sürekli gelişmeyi görev saymıştır.

İ.S.G Politikası

Tersanemiz, çalışan personelinin, doğrudan veya dolaylı olarak şirketin işi ve operasyonları ile bağlantılı olan diğer tüm kişilerin iş başındaki sağlık ve emniyetini tamamen sağlamayı kabul eder.

Tersanemiz işlevlerini, ilgili yerel, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve diğer gereklilikler çerçevesinde yürütür.

Tersanemiz emniyetli operasyon kavramının tüm çalışanlar tarafından benimsenip anlaşılmasını ve bunlarla ilgili tüm uygulamaların eksiksiz yerine getirilmesini sağlar. Tersanemiz işlevlerini, ilgili yerel, ulusal ve uluslar arası kanunlar ve diğer gereklilikler çerçevesinde yürütür.

Kalite Politikası

Müşterilerinin, çalışanlarının ve genel olarak denizcilik sektörünün güvenini kazanmakla birlikte aranan ve güvenilir bir şirket olarak anılmak için gemi sahiplerine kaliteli ve profesyonel bir tersane hizmeti vermek tersanemizin politikasıdır.

Müşteri memnuniyeti, kaliteli ve standart bir hizmet, müşteri odaklı olmak temel hedefler arasındadır.

Şirket, müşterilerinin gereksinimlerine ve onların yorumlarına, isteklerine, önerilerine veya şikayetlerine karşı daima önleyici ve düzeltici tedbirleri de içeren bir uygulamayı benimsemekte, servis kalitesini sürekli iyileştirmeye çalışmaktadır.